Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował  w wiele atrakcji. Na początek każda klasa zaprezentowała krótką prezentację wybranych zawodów. W teleexpressowym skrócie poznaliśmy zawód dziennikarza, piekarza, listonosza, bibliotekarza, lekarza oraz kucharza. Kolejnym punktem programu były zawody sportowe, gdyż Dzień Dziecka miał sportowy charakter. Uczestnicy mogli popisać się swoimi umiejętnościami w następujących konkurencjach:

– odbijanie piłeczki pingpongowej

– rzuty do celu woreczkiem

– kręcenie hula-hop

– rzut lotkami do celu

– strzały do bramki

W czasie zawodów panowała  atmosfera pełna radości, ale i determinacji. Każdy uczestnik sportowej zabawy otrzymał słodycze, a osoby, które uzyskały najlepsze wyniki otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Po zawodach dzieci raczyły się lodami i pieczonymi kiełbaskami.

Serdeczne podziękowania należą się Radzie Rodziców za ufundowanie nagród oraz sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że na twarzach dzieci gościł uśmiech.