„ Wszystkie szkoły przygotowują bezpiecznych rowerzystów ”

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie edukacyjnym „ Wszystkie szkoły przygotowują bezpiecznych rowerzystów ”. Organizatorem jest WORD Zielona Góra oraz Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Drzonkowie.

Celem projektu jest pomoc we wskazaniu kierunków i metod skutecznej pracy z dziećmi przygotowywanymi do roli rowerzystów.

Zajęcia prowadzone są przez pana Marka Paska, Arkadiusza Widawskiego oraz Mirosława Malinowskiego. Koordynatorem szkolnym projektu jest pani Iwona Stróżyk-Potopa.

Panowie podzielili uczniów na dwie drużyny. Uczniowie zmagali się z rozwiązywaniem testów, pokonywaniem przeszkód i  trudności na skrzyżowaniach. Uczniowie byli bardzo zadowoleni, po mimo sześciu godzin ćwiczeń nie mieli ochoty na powrót do domu.

Kolejne zajęcia przed nami na które czekamy z niecierpliwością …