MŁODZI STRAŻACY SPISALI SIĘ NA MEDAL ! ! !

Dnia 02. marca , w Szlichtyngowej odbył się etap gminny ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej ” MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów: AMADEUSZ SKRZYPCZAK, TOBIASZ SKRZYPCZAK, AGATA BOROWSKA, MIKOŁAJ KUŹNIAK I MATEUSZ HELBIG. Turniej podzielony był na dwa etapy, w pierwszym etapie uczniowie zmagali się z testem złożonym z 25 pytań. Natomiast do drugiego etapu awansowało 5 osób, które najlepiej poradziło sobie z testem. w Kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI najlepiej spisała się nasza szkoła, ponieważ cała trójka uczniów z V klasy czyli Agata, Tobiasz i Amadeusz dostali się do finału. W drugiej kategorii wiekowej, czyli klasy VII i gimnazja, w finałowej piątce znalazł się Mikołaj.

Drugi etap, polegał na odpowiedzi ustnej 3 pytań z wylosowanego przez siebie zestawu, przed komisją konkursową. Po tych dwóch etapach sumowano punkty i wyłoniono zwycięzców. Ponownie wyśmienicie spisali się nasi uczniowie, zwycięzcą został TOBIASZ SKRZYPCZAK, na trzecim miejscu znalazła się AGATA BOROWSKA, tuż za podium był AMADEUSZ, a na 5 miejscu- Mikołaj, 8 przypadło Mateuszowi. Wszystkim uczniom gratuluję i życzę powodzenia na dalszym etapie. Ogromne podziękowania dla pani Borowskiej i pani Skrzypczak za transport 🙂