Mateusz Helbig zwycieża w konkursie “Dzień tabliczki mnożenia”

25 września obchodziliśmy w naszej szkole „V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. Akcja ta miała na celu uświadomienie wszystkim, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji . Edukacja matematyczna jest efektywniejsza, gdy jest połączona z zabawą. Chcemy propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Musimy pamiętać, że przedmiot ten towarzyszy nam przez całe życie. Wszędzie otaczają nas liczby, musimy umieć sobie z nimi radzić, dlatego warto znać tabliczkę mnożenia. Dziękujemy za udział w naszej akcji i zapraszamy za rok. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do propagowania tego święta, cieszymy się z tylu rozdanych tytułów eksperta tabliczki mnożenia i liczymy na równie duże zaangażowanie w przyszłym roku.