,,Hej kolęda, kolęda…”

Wszyscy bardzo lubimy święta. Aby przedłużyć  ich atmosferę  i klimat
w czwartek, 05.01.2017r.,  odbyło się wspólne kolędowanie klas I i II. Ku wielkiemu zdziwieniu, wszyscy uczniowie znają więcej niż dwie zwrotki popularnych kolęd i bardzo chętnie włączają się do śpiewu.

Spotkanie dodatkowo uświetnił występ ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej we Wschowie w klasie saksofonu. Mogliśmy poznać ten instrument, dowiedzieć się jak i gdzie można nauczyć się na nim grać oraz czy wymaga to dużego wysiłku. Nasze śpiewanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem J.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie, a rodzicom gratuluję podtrzymywania tradycji rodzinnego kolędowania!

Lucyna Ciesielska