KONKURS LOGOPEDYCZNY- RECYTATORSKI

Kolejny raz uczniowie przystąpili do zmagań w gminnym konkursie logopedycznym organizowanym przez Bibliotekę Miasta i Gminy w Szlichtyngowej. W tym w roku była duża konkurencja, gdyż do zmagań zgłosiło się kilkudziesięciu uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Nasi uczniowie wypadli wspaniale W kategoriach klas 1-3 brali udział Oliwer Piwowar, Oliwer Krawczyk i Tymoteusz Śladewski. W klasach 4-6 Amelia Krawczyk, Hanna Wilińska, Aleksandra Owsianna, Amadeusz Skrzypczak, Amelia Szpatowicz, Paulina Juda, Witold Kudyba, Alan Andrzejewski. Oliwer Krawczyk uzyskał pierwsze miejsce z wierszykiem (C)hart ducha. Hania Wilinska i Ola Owsianna zdobyły wyróżnienia w grupie klas 1-3. Wszystkim należą się wielkie gratulacje, bo nauka takich wierszyków, to nie lada wyzwanie.