NASZE MAŁE SIATKARKI OKO W OKO Z WIELKIM MISTRZEM

Dnia 7 grudnia dziewczynki uczęszczające na zajęcia Skolnego Koła Siatkarskeigo  udały się do Głogowa na spotkanie z reprezentantami Polski w piłce siatkowej Marcinem Możdżonkiem i Grzegorzem Łomaczem. Nasze małe siatkarki,miały okazję stanąć oko w oko z mierzącym 212 cm środkowym bloku Cuprum Lubin, zrobić z mistrzem pamiątkowe zdjęcie oraz uzyskać autograf na koszulce. Dodatkową atrakcją tego dnia była możliwość obejrzenia meczu siatkarek MKS-u Piast Głogów.

Wyjazd ten był możliwy dzięki umowie jaką podpisała nasza szkoła z  SIATKARSKIM OŚRODKIEM SZKOLNYM, który znajduje się przy gimnazjum nr 2 w Głogowie. Nasza szkoła  jako tzw. Szkoła Patronacka S.O.S. uczestnicząc w programie będzie mogła korzystać ze wsparcia sprzętowego, organizacyjnego i promocyjnego. Jest to wspaniała propozycja dla naszych uczniów, dla których chcemy w większym zakresie wprowadzić tę dyscyplinę do  szkoły i działać w zorganizowanym ogólnopolskim systemie opartym o Projekt S.O.S.

Wielkie Podziękowania składamy dla pani E. Wiktor i W. Piwowar za zorganizowanie transportu.