Noc andrzejkowa

Dnia 27 listopada o godzinie 18.00 w naszej szkole rozpoczęła się noc andrzejkowa. Pod opieką pani Joanny Kupisz uczniowie z klasy IV  spędzili noc w budynku Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach.

Zaczęło się od andrzejkowych wróżb na wesoło, wszystkie wróżby wymyślili i przygotowali uczniowie klasy IV. Wszyscy chętnie korzystali z przygotowanych wcześniej wróżb. Jedni bardziej, inni mniej zadowoleni z czekającego ich przeznaczenia ochoczo uczestniczyli w grach integracyjnych.

Po pełnych emocji i zabawy przepowiedniach uczniowie  wspólnie przygotowali zdrową i smaczną  sałatkę. Po całym wieczorze zabaw nadszedł czas na sen. Uczniowie wspólnie obejrzeli film pt. „Akademia Pana Kleksa”.  O 7.00 wszyscy rozbudzeni rozpoczęli porządki, a potem wrócili do domów. To była noc pełna wrażeń i emocji!