ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

 

W grudniu nasza szkoła stała się wyjątkowo pięknie przystrojona. Każda klasa dokładała starań, aby można było odczuwać atmosferę zbliżających się świąt.

Mimo że na zewnątrz nie widać śniegu, na holu pojawił się duży, trójwymiarowy bałwanek. Tę wyjątkową ozdobę przygotował  uczeń klasy II – Gracjan Jeziorek. Praca nad ozdobą wymagała cierpliwości, wysiłku, czasu, zaangażowania i … wielu  plastikowych kubeczków. Jak zdradził nam Gracjan, w wykonaniu bałwanka pomagali rodzice.

Serdecznie dziękujemy Gracjanowi i jego rodzicom za ogromny wkład
w upiększenie naszej szkoły.

Dnia 16 grudnia 2016r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach wzięli udział w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Szlichtyngowej. Zadaniem uczestników było przygotowanie własnych ozdób, odpornych na działanie warunków atmosferycznych, oraz udekorowanie wylosowanego drzewka. Uczniowie wraz z rodzicami bardzo zaangażowali się w wykonanie ozdób. Rozstrzygnięcie konkursu okazało się niezwykle trudne dla organizatorów! Zajęliśmy II miejsce i otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz bardzo słodką niespodziankę od Pani Burmistrz! Pięknie  ustrojone choinki będą dekorowały instytucje w Szlichtyngowej.

Skip to content