PIERWSZY DZWONEK!

Pierwszy dzwonek!

Dzisiaj 1 września zabrzmiał w naszej szkole przysłowiowy pierwszy dzwonek. O godzinie 11.00 rozpoczęło się uroczyste powitanie nowego roku szkolnego, które swoją obecnością uświetnili  zaproszeni goście: burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa pani Elżbieta Rahnefeld, inspektor oświaty , kultury i sportu pan Jarosław Gnat, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji we Wschowie oraz rodzice.  Było pięknie i uroczyście. Tradycyjnie odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach..

Pani dyrektor Dorota Jagoda przypomniała nie tylko o końcu wakacji, ale również o remontach jakie udało się  przeprowadzić w szkole przy udziale rodziców. Pomalowano klasę przyrodniczą, położono nową podłogę i zakupiono meble. Udało się położyć nową wykładzinę w holu szkoły , dzięki wsparciu finansowemu sołectwa Jędrzychowic.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzymy Nauczycielom – satysfakcji z wykonywania pracy; rodzicom – dumy z osiągnięć dzieci, a uczniom – by lubili szkołę.