VIRTUS VOLLEY CUP

W dniach 11-12 marca (piątek – sobota) w Szlichtyngowej odbyła się już trzynasta edycja Turnieju Wielkiej Minisiatkówki Dziewcząt Virtus Volley Cup. W tym roku w turnieju wzięło udział prawie 100 zespołów z całego kraju. Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: klas IV, V i VI. Na trzech salach gimnastycznych w Szlichtyngowej i we Wschowie rozgrywały swoje mecze zespoły z czołowych siatkarskich ośrodków. Rywalizacji z silnymi ośrodkami siatkarskimi nie przestraszyły się uczennice naszej szkoły: NIKOLA ŻYLEWICZ,WIKTORIA MAKSYMOWICZ, ROKSANA STELMACH I NATALIA OLENKIEWICZ. Nasza drużyna była jedyną, która nie posiada sali gimnastycznej, a mimo to udowodniła, że grać potrafi. Ostatecznie nasze dziewczyny zajęły bardzo dobre 17 miejsce na 28 zespołów. Dyplom i upominki wręczał osobiście dwukrotny Mistrz Olimpijski Tomasz Kucharski. Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia w mistrzostwach województwa lubuskiego Kinder + Sport.