OTRZYMAŁY PUCHAR FAIR PLAY

Nasze siatkarki uczestniczyły w dwunastej edycji Virtus Volley Cup.  Do Szlichtyngowy przyjechało około 500 zawodniczek ze szkół podstawowych z całego kraju. Naszą szkołę reprezentowały uczennice uczęszczające na koło siatkarskie: Amelia Szpatowicz, Roksana Stelmach, Aleksandra Ciesielska, Natalia Olenkiewicz oraz Nikola Żylewicz. W kategorii klas czwartych łącznie wystartowało 40 drużyn a nasza szkoła wywalczyła bardzo dobre 24 miejsce- skład pierwszy i skład drugi 38 miejsce. Warto dodać, że nasza szkoła jako jedyna z pośród 100 biorących udział w tych zawodach nie posiada zaplecza sportowego do uprawiania tej dyscypliny i mimo tych niedogodności dziewczyny pokazały wolę walki na parkiecie i dzięki temu w nagrodę otrzymały puchar fair play ufundowaną przez Polski Komitet Olimipjski.