Podziel się wspomnieniami !

Szanowni Państwo,

jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań do nadania imienia naszej szkole. Na kilkanaście tygodni przed tym wyjątkowym wydarzeniem chcielibyśmy skierować do Państwa propozycję włączenia się w ten organizację tego dnia. Zachęcamy wszystkich absolwentów i osoby związane ze szkołą do podzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi z szkołą.

Jeżeli Państwo chcielibyście podzielić się swoją historią, ciekawą anegdotą lub opowieścią, którą warto przekazać kolejnym pokoleniom, zachęcamy do przybycia do szkoły w celu nagrania materiału filmowego. Pierwsze nagrania odbędą się 21.04. 2023 w budynku szkoły od godziny 11:00. Istnieje również możliwość umówienia się na nagranie w dogodnym dla Państwa terminie.

Dodatkowo, bylibyśmy wdzięczni, gdyby ktoś z Państwa chciałby przekazać nam swoje “szkolne” pamiątki.

Inicjatywa ma na celu stworzenie “izby pamięci”, która uświetni uroczystości związane z nadaniem imienia Szkole Podstawowej w Jędrzychowicach.

Szanowni Państwo, włączając się z przygotowania do uroczystości, pomagając na różne sposoby lub dzieląc się swoimi opowieściami, historiami i pamiątkami stajecie się Państwo częścią naszej szkolnej rodziny. 🙂