SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

We wtorek,  1 marca , w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III i IV-VI. Do konkursu przystąpiło 16 dzieci. Jury w składzie: pani dyrektor Dorota Jagoda, pani Maria Śladewska i pani Ewa Szpatowicz po długich obradach wyłoniły trzech laureatów  w kategorii I-III oraz trzech laureatów w kategorii IV-VI.  Zwycięzcami zostali :  Agata Borowska z klasy III Tobiasz  Skrzypczak z klasy III oraz  Aleksandra Owsianna z klasy II. Wyróżnienia w kategorii klas IV-VI zdobyli:  Amelia Szpatowicz z klasy IV, Wiktoria Maksymowicz z klasy IV oraz Jakub Ciesielski z klasy VI. Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym w Sławie.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a laureatom życzymy powodzenia !