WYJĄTKOWY GOŚĆ….

Dnia 06. grudnia  do naszej szkoły przybył długo oczekiwany gość. Odwiedził nas sam Święty Mikołaj! Miły, starszy, siwy pan z wielkim workiem niespodzianek J.

Najpierw zaprezentowały swoje umiejętności wokalne najmłodsze dzieci z Punktu Przedszkolnego i odebrały swoje paczki. Następnie Mikołaj przyszedł do klasy I i II, gdzie po wysłuchaniu pięknych piosenek zimowych, wręczył każdemu uczniowi WIEEEEEEELKI prezent!

Dzieci obiecały Świętemu, że będą odrabiały zadania domowe, będą grzeczne, pilne i nie będą za dużo rozrabiały na przerwach.

Niestety, zapracowany tego dnia  gość, bardzo szybko opuścił nas. Uciekając, pamiętał o pozostałych klasach
i wrzucił podarunki przez okna. Wszyscy zostali we wspaniałym humorze!

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny  Postać Mikołaja.

I miejsce zajął Tobiasz Skrzypczak

II Maja Lorenc

III Witold Kudyba iAgata Borowska

Zwycięzcom gratulujemy.

Również wyróżniono osoby, które wzięły udział w konkursie Kukiełkowa postać bajkowa.

Byli to:

Amelia Paprocka, Julia Kmiecik, Zuzanna Szpatowicz, Tymoteusz Śladewski, Michał Radło, Paweł Gnat.

Gratulujemy!