Wyjazd do nadleśnictwa

14 października młodsi uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do miejscowości Koczury. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji o zwierzętach zamieszkujących ochronkę i lasy. Ogromne wrażenie zrobił na wszystkich piękny jeleń. Uczniowie mogli zobaczyć również lisy, dziki, kozy, króliki, pawie, sowy, indyki, papugi i wiele innych zwierzątek. Po zwiedzaniu nadszedł czas na zabawę na wspaniałym boisku, a na koniec wszyscy udali się na poczęstunek – grillowane kiełbaski. Po tak atrakcyjnej wycieczce wróciliśmy cało i zdrowo do domu. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli wybrać się w to przepiękne miejsce. Starsi uczniowie wybrali rowerami się do szkółki leśnej w Czerlejewie, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wszyscy wrócili z uśmiechem do domu, dzięki atrakcjom, jakie przygotowali dla nas pracownicy nadleśnictwa. uwieńczeniem wycieczki było wspólne pieczenie kiełbasek i łowienie ryb w miejscowym stawie.

ewa 1380 ewa 1386 ewa 1387 ewa 1389