Dzień Pluszowego Misia

W październiku w naszej szkole odbył się Dzień Pluszowego Misia. Adresatami były przedszkolaki oraz uczniowie z klas O-III, a tematem przewodnim tegorocznego święta był przyjaciel. Głównym celem popularyzacji w naszej szkole tego święta była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło. Z tymi słowami  łączy się właśnie Pluszowy Miś-przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw. Wszyscy uczniowie mile nas zaskoczyli. Nie było chyba w szkole tego dnia osoby, która przyszłaby bez swojego przyjaciela Misia. Maskotki były różne od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Ilość pluszowych przyjaciół w tym roku była imponująca. Na pamiątkę tego święta wszyscy zrobiliśmy zdjęcia swoim przyjaciołom. Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej , ciepłej i rodzinnej atmosferze. Na zakończenie spotkania stwierdziliśmy zgodnie ,że świat bez przyjaciół byłby bardzo ubogi . Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.